خانه لگو

جهت ترویج این سبک آموزشی و جوابگویی به مخاطبینی که می خواهند از این کلاس ها استفاده نمایند، لگوی آموزشی مراکزی را مختص آموزش این سبک تأسیس کرده است. در این مراکز کلیه دوره های لگو آموزشی در گروه های سنی مختلف برگزار می شود. این کلاس ها شامل موارد زیر می باشد:

layer-33

کلاس‌های مادر و کودک     کلاس‌های پانسیون     کلاس‌های لگو        کلاس‌های ویژه والدین

layer-34

مادر و کودک

در این کلاس، کودکان 2 سال و 8 ماه الی 3 سال و نیم به همراه مادرشان شرکت می کنند. هدف این کلاس ایجاد رابطه مؤثر بین مادر وکودک، لذت یادگیری، تقویت مهارت درک مفاهیم، گسترش دایره لغات، برقراری ارتباط با دیگران، پرورش تخیل و تقویت عضلات ریز و درشت کودکان می باشد. این کلاس در چهار ترم برگزار می شود که هر ترم شامل 6 جلسه یک ساعته در هفته می باشد.

layer-36
layer-35

پانسیون

در این دوره مجموعه ای از فعالیت ها طراحی شده است که به صورت بسته های 2 یا 3 روزه در هفته و به صورت ترمیک برای کودکان 4 الی 6 سال قابل ارائه است.

این مجموعه فعالیت ها به صورت پاره وقت و به عنوان کارگاه های جایگزین مهد قابل استفاده است. عناوین این کلاس ها به شرح زیر است :

لگو، کارگاه هنر، مهارت به زبان انگلیسی، نمایش خلاق، علوم، قصه گویی، مهارت زندگی، ریاضی، بازی

کلاس های لگو

کلاس های لگو در دو سطح مهارت های پایه و مهارت مکانیک و روباتیک تشکیل می شود. هر کلاس آموزشی می تواند یکی از اهداف دانشی، مهارتی یا نگرشی را داشته باشد. در گذشته اهداف دانشی بسیار مهم بودند، اما بدیهی است که در شرایط امروز تنها کسب دانش نمی تواند راه گشای مسائل ما باشد. بلکه در چنین جامعه ای فردی موفق است که علاوه بر پرورش دانایی، توانایی (مهارت) خود را نیز افزایش دهد. این مهارت ها با توجه به سن و چالش های سنی افراد مشخص می شود.

کلاس های ویژه والدین

مؤسسه خانه لگو، در راستای تعامل کارآمد با والدین دانش آموزان خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای این عزیزان می نماید.از جمله اهداف این دوره ها می توان به تربیت سالم، تعامل صحیح با فرزند، کنترل خشم، بازی هدفمند با کودک و … اشاره نمود.

اخبار

آموزشگاه های تهران

۲۲۲۳۳۴۰۳

۲۶۴۵۷۳۱۰

۲۶۴۵۷۳۲۰

۲۶۴۵۷۳۳۰

سهیل: سهیل، خیابان فاطمیه، کوچه مهر ۴، بن‌بست مریم، پلاک ۵

۸۸۰۷۸۲۲۴

۸۸۰۸۳۷۷۱

سعادت آباد: بلوار خوردین، نرسیده به بلوار دریا، خیابان شهید کریمی،(رامشه)، بین توحید 3 و 4، پلاک17